Pet Kuaför

Dostlarınız Hastanemizde Güvende

Akdeniz Hayvan Hastanesinde, küçük dostlarımızın tüm ortopedik, jinekolojik ve yumuşak doku operasyonları yapılmaktadır.

veteriner-acil-antalya

Güvenilir, deneyimli ve sevgi dolu bir pet kuaför arıyorsanız Akdeniz Hayvan Hastanesi’nin Antalya pet kuaför hizmetleri tam da sizin ve evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunar.Kuaför hizmetlerimiz, Antalya’daki tüm evcil hayvanlar için geniş kapsamlıdır ve her türlü ırka, boyuta ve yaşa uygun profesyonel bakım hizmetlerini içerir. Antalya pet kuaför hizmetlerimiz, evcil hayvanınızın sağlıklı ve mutlu kalmasını sağlamak için gereken tüm bakımları kapsar.

Tecrübeli ve sevgi dolu ekibimiz, evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını anlar ve onlara uygun olan en iyi bakımı sağlar. Evcil hayvanınızın tırnaklarını kesmek, kürklerini tıraş etmek, banyo yaptırmak veya dişlerini temizlemek gibi tüm hizmetleri sunmaktayız. Akdeniz Hayvan Hastanesi olarak, evcil hayvanlarınıza ailenin bir parçası gibi davranırız. Kedi ve köpek kuaförü hizmetlerimiz sayesinde evcil hayvanlarınızın her ziyaretinde onu özel hissettirecek ve ona en iyi bakımı sunacak bir ekiple karşılanacaktır.

1. Pet Kuaför Antalya Hizmeti Neleri Kapsar?

Akdeniz Hayvan Hastanesi’nde sunulan pet kuaför hizmetlerimiz, evcil hayvanınızın bakım ve hijyen ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli hizmetler sunmaktadır; 

Tüy Bakımı: Kısa veya uzun tüylü tüm evcil hayvanlar için tüy bakımı sağlıyoruz. Tüy kesme, tıraş etme ve tarama hizmetlerimizle evcil hayvanınızın tüylerini her zaman sağlıklı ve düzgün tutabiliriz.

Banyo ve Kürk Bakımı: Evcil hayvanınızın cildi ve kürkü üzerinde özel şampuanlar ve ürünler kullanarak derinlemesine temizlik sağlarız. Bu hizmet, tüy dökülmesini azaltır ve parazitlerin önlenmesine yardımcı olur.

Tırnak Kesimi: Tırnak kesimi, evcil hayvanınızın rahatlığı ve sağlığı için önemlidir. Profesyonel ekibimiz, evcil hayvanınızın tırnaklarını güvenli ve hızlı bir şekilde keser.

Diş Temizliği: Diş sağlığı, evcil hayvanınızın genel sağlığı için kritik öneme sahiptir. Pet kuaför hizmetlerimiz arasında, evcil hayvanınızın dişlerini düzenli olarak temizleyerek ağız ve diş sağlığını korumaya yardımcı oluruz.

Özel Bakım Hizmetleri: Eğer evcil hayvanınızın özel bir bakım ihtiyacı varsa, Lara pet kuaför olarak özel bakım gerektiren durumlar için de hizmet veriyoruz. 

2. Antalya Pet Kuaför Fiyatları

Evcil hayvanınıza kaliteli ve profesyonel bir bakım sağlamak, bizim en büyük önceliğimizdir. Ancak, aynı zamanda hizmetlerimizi makul ve erişilebilir fiyatlarla sunmayı da önemsiyoruz.

Antalya pet kuaför hizmeti fiyatlarımız;  tür, boyut, kürk tipi ve hizmetin detaylarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Örneğin bir köpeğin tam bakım hizmetinin ücreti tırnak kesme veya sadece tarama hizmetinden farklıdır.

Akdeniz Hayvan Hastanesi olarak her evcil hayvanın farklı ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz ve bu yüzden hizmetlerimizi evcil hayvanınızın spesifik ihtiyaçlarına göre özelleştiriyoruz. Bu, her evcil hayvan için en uygun fiyatı sağladığımız anlamına gelir.

Fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Ekibimiz, evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına göre hangi hizmetlerin en uygun olacağını değerlendirecek ve size en doğru fiyat bilgisini verecektir.

Sık sorulan Sorular?

?

Pet kuaför, evcil dostlarımızın güzellik ve sağlık danışmanıdır. Tüy kesimi, tarama, tırnak bakımı, kulak temizliği ve hatta bazen diş temizliği gibi hizmetler sunulur. 

Kedi dostumuzun tıraşı genellikle ortalama 30 dakika ila 1 saat arasında sürebilir. Ancak bu süre, kedinin tüylerinin durumu, traşın ne kadar detaylı yapılacağı ve tabii ki minik dostumuzun ne kadar işbirliği yaptığına bağlı olarak değişebilir. 

Ortalama olarak, bir köpeğin tıraşı 1 ila 2 saat arasında sürebilir. Ancak bu süre, köpeğinizin boyutuna, tüy tipine ve tıraşın ne kadar detaylı olacağına bağlı olarak değişebilir.

Merak ettiklerin varsa...

Bilgilerinizi bırakın, uzmanlarımızdan biri sizinle iletişime geçsin!